1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1730, a dla dzieci w poniedziałek, we wtorek i w środę o godz. 1630.
  2. Duszpasterstwo Petroklezja zaprasza na Wieczór Chwały „Nie jesteś sam”, który odbędzie się 28 października o godz. 1930 w dolnym kościele.
  3. Kino Przedwiośnie, wraz z Duszpasterstwem Akademickim Petroklezja organizują cykl spotkań zatytułowanych KATECHEZA W KINIE. W programie: prelekcja na temat problematyki poruszanej w wybranym filmie, projekcja filmu, dyskusja, kawa, herbata i do tego ciastko. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w piątek, 21 października, o godz. 1830 do Kina Przedwiośnie, przy ul. Tumskiej 5a. Tytuł filmu: Bóg nie umarł 2. Bilety w promocyjnej cenie: 15 zł., grupowy 11 zł. Możliwość wcześniejszego zapisania się u ks. Adama na bilet grupowy. Zapisy w kancelarii lub mailowo: awegrzyn@salezjanie.pl.
  4. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki. Za zmarłych będziemy modlić się na różańcu każdego dnia listopada o godz. 1715. W każdy pierwszy piątek miesiąca będzie odprawiana Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 1800.
  5. Na nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych zapraszamy w każdą środę o godz. 1730.
  6. W środę – 19 października – wspominamy bł. Ks. Jerzego Popiełuszkę. Zapraszam na Mszę św. o godz. 1800, której będzie przewodniczył i wygłosi do nas Słowo Boże ks. Walery Jastrzębiec-Święcicki SDB. Msza św. będzie sprawowana w intencji rychłej kanonizacji ks. Jerzego Popiełuszki.
Powrót do ogłoszeń